Hamilelerin Modası Lyn Mama!

Anne adaylarının hamile giyim ihtiyaçlarına kendine özgü kaliteli, rahat, şık ve modern stili ile sunan Lyn Mama, stil sahibi hamilelerin modası oldu.

Hamilelik döneminin ilerlemeye başlamasıyla birlikte, sıradan kıyafetler küçük gelemeye başlar. Büyüyen karna ve genişleyen vücuda uyum sağlayamayan kıyafetler giymek, bebeğin sağlıklı gelişimine de engel olabilir. Bu nedenle hamilelik süresi boyunca rahat hamile kıyafetleri giymek önemlidir. Hamile kadınların şıklığı için hamile stil danışmanları tarafından her sezona özel hazırlanan Lyn Mama hamile giyim koleksiyonları hamilelerin rahatlık, yaratıcılık ve şıklığını yansıtıyor.

Hamile bayanların tüm istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hazırlanan Lyn Mama hamile modelleri arasında pek çok seçenek bulunuyor. Lyn Mama hamile kıyafetleri arasında rahatlığı ile en çok hamile elbiseleri tercih ediliyor. Hamile etekleri, pantolonlar, taytlar, tişörtler, tulumlar ve lohusa takımları da birbirinden renkli ve özenle hazırlanıyor.

Her Sezon Yeni Hamile Koleksiyonu’nu hazırlarken kadınların hamilelik döneminde de kendilerini çok güzel hissetmelerini ve mutlu geçirmelerini sağlamayı esas alan Lyn Mama'dan anne adaylarına hamile giyimleri konusunda özel tavsiyeler...

Lyn Mama olarak, kadınlarımızın sevgi ile büyüyen karınları ile çok şık olmalarını istiyoruz. Hamilelik döneminiz boyunca rahatça dışarıya çıkabilmek için hamile elbiseleri tercih edebilirsiniz. Böylece alt ve üst giyiminizi ayrı ayrı düşünmek zorunda kalmadan hızlıca hazırlanarak güne şık bir şekilde başlayabilirsiniz. Lyn Mama'nın ilkbahar yaz koleksiyonunda stil sahibi hamile bayanlarımız için gerek günlük hayatta gerekse bir davette kullanabilecekleri elbise modellerini ön plana çıkartmaya gayret gösterdik. Hamilelik süresince çalışmaya devam edecekseniz, hamile elbiselerin yanı sıra, hamile pantolonları ile hamile gömleklerini de keyifle kombinleyebilirsiniz. Hamile elbiseleri, sıradan elbiselerden farklı olarak üretilmektedir. Bu kıyafetlerin göbek kısmı daha geniştir ve hamilelerin rahat hareket etmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Ayrıca, hamile tulumları, pamuklu ve ince kumaştan üretildiği için son derece rahattır ve birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Hamilelik dönemine özel geniş karın bölgesi ile üretilen hamile tişört modelleri ile hafta sonları spor giyiminize şıklık katabilirsiniz. Anne adayları koleksiyonumuzda gün için giyebilecekleri rahat spor kıyafetler bulabilecekleri gibi; Düğüne giderken ya da Baby Shower gibi özel günlerinde giyebilecekleri hamile abiye elbise modellerini de bulabilirler. Üretimini, insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerin kullanımına özen göstererek gerçekleştiren Lyn Mama Hamile Giyim koleksiyonları, anne adaylarının en şık hali için tasarlanmaktadır. Lyn Mama, dünya çapında kabul görmüş hamile giyimi anlayışını ve tecrübesini tüm koleksiyonlarına yansıtmaktadır. 

Tüm soru ve önerileriniz için info@lynmama.com.tr adresinden veya 0 212 641 86 98'den hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sevgilerimizle,

 

 

Lyn Mama Ailesi